Menu

Kontakt

Oddział SIERPC

Sprzedaż detaliczna
Tel. 24 275 81 41

Aneta Tybuszewska
Kierownik Działu Sprzedaży

Tel. 501 197 281 
aneta.tybuszewska@budmat.com

Bernadetta Szpakowska 

Tel. 502 197 979 
bernadetta.szpakowska@budmat.com

Klaudia Kowalska

Tel. 502 197 979
klaudia.kowalska@budmat.com

Joanna Komorowska

Tel. 502 197 979
joanna.komorowska@budmat.com

 Sprzedaż kostki brukowej

Bernadetta Szpakowska

Tel. 502 197 979
bernadetta.szpakowska@budmat.com

Aneta Tybuszewska 

Tel. 501 197 281 
aneta.tybuszewska@budmat.com

Przedstawiciele handlowi

Sprzedaż pokryć dachowych

Dariusz Turalski 

Tel. 501 197 218 
dariusz.turalski@budmat.com

Jacek Spychała 

Tel. 502 197 982 
jacek.spychała@budmat.com

Michał Karwowski

Tel. 502 197 108
michal.karwowski@budmat.com

Zbigniew Deręgowski 

Tel: 501 197 125 
zbigniew.deregowski@budmat.com

Koordynacja zamówień

Katarzyna Grzelecka

Tel. 505 197 569
katarzyna.grzelecka@budmat.com

Kierownik Magazynu / Logistyka dostaw

Piotr Wysocki 

Tel. 501 197 087
piotr.wysocki@budmat.com