Kariera

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Firma: Budmat Materiały Budowlane Sp. z o.o.
Miejsce: Powiat kutnowski, sierpecki, gostyniński, płocki
Status: Umowa o pracę

Opis stanowiska

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych,
- dobra znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych,
- znajomość pokryć dachowych i usług z nimi związanych,
- umiejętność argumentowania i prezentacji rekomendowanych rozwiązań,
- zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju,
- gotowość do pracy w terenie,
- prawo jazdy kat. B,
- wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

- sprzedaż pokryć dachowych realizowana na powierzonym terenie,
- aktywne poszukiwanie odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych, nawiązywanie współpracy z firmami wykonawczymi,
- realizowanie założonych celów sprzedażowych,
- obsługa klientów, prezentacja produktów, konsultacje,
- planowanie i wdrażanie akcji marketingowych,
- planowanie własnych działań oraz bieżące ich raportowanie,
- prezentacja produktów, konsultacje, przygotowywanie ofert,
- planowanie i wdrażanie akcji marketingowych

Oferujemy:

- pracę w prężnej firmie o znanej marce i profesjonalnym zespole,
- wysokie prowizje,
- samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy,
- wsparcie merytoryczne,
- system szkoleń,
- umowa o pracę.

Informacje dodatkowe: Przy wysyłaniu CV proszę o informację jaki powiat Państwa interesuje.

Prosimy o przesyłanie CV na adres

rekrutacja.kadry@budmat.com