torx
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Wkręt farmerski OD 4,8×35 mm z podkładką A14 RAL 7016 – 250 szt.

64,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Producent | Koelner |
| Materiał | Stal węglowa |
| Rozmiar wkręta | 4,8×35 mm |
| Kolor | Antracyt RAL 7016, Grafit 455 |
| Gniazdo | 8 |
| Opakowanie | 250 szt. |
Wkręt farmerski OD 4,8×35 mm z podkładką A14 RAL 7024 – 250 szt.

64,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Producent | Koelner |
| Materiał | Stal węglowa |
| Rozmiar wkręta | 4,8×35 mm |
| Kolor | Grafit 455, Grafit RAL 7024 |
| Gniazdo | 8 |
| Opakowanie | 250 szt. |
Wkręt farmerski OD 4,8×35 mm z podkładką A14 RAL 8004 – 250 szt.

64,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Producent | Koelner |
| Materiał | Stal węglowa |
| Rozmiar wkręta | 4,8×35 mm |
| Kolor | Ceglasty 742, Ceglasty RAL 8004 |
| Gniazdo | 8 |
| Opakowanie | 250 szt. |
Wkręt farmerski OD 4,8×35 mm z podkładką A14 RAL 8017 – 250 szt.

64,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Producent | Koelner |
| Materiał | Stal węglowa |
| Rozmiar wkręta | 4,8×35 mm |
| Kolor | Brązowy 384, Brązowy RAL 8017 |
| Gniazdo | 8 |
| Opakowanie | 250 szt. |
Wkręt farmerski OD 4,8×35 mm z podkładką A14 RAL 9005 – 250 szt.

64,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Producent | Koelner |
| Materiał | Stal węglowa |
| Rozmiar wkręta | 4,8×35 mm |
| Kolor | Czarny 015, Czarny RAL 9005 |
| Gniazdo | 8 |
| Opakowanie | 250 szt. |
Wkręt farmerski TORX 4,8×35 mm z podkładką A14 RAL 8017 – 250 szt.

64,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Producent | Koelner |
| Materiał | Stal węglowa |
| Rozmiar wkręta | 4,8×35 mm |
| Kolor | Brązowy 384, Brązowy RAL 8017 |
| Gniazdo | TX20 |
| Opakowanie | 250 szt. |





















