Ø 110/110/110 mm
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Trójnik rury spustowej Ø110/110/110 mm ProAqua Budmat

91,46 zł z VAT /szt.
| Rozmiar | Ø 110/110/110 mm |
|---|---|
| Kolor | Antracyt RAL 7016 |
| Powłoka | PVC |
| Gwarnacja | 10 lat |
| Rozmiar Systemu | |
| Systemy rynnowe | Proaqua |
Trójnik rury spustowej Ø110/110/110 mm ProAqua Budmat

91,46 zł /szt.
| Rozmiar | Ø 110/110/110 mm |
|---|---|
| Kolor | Brązowy RAL 8017 |
| Powłoka | PVC |
| Rozmiar Systemu | |
| Systemy rynnowe | Proaqua |
| Gwarnacja | 10 lat |
Trójnik rury spustowej Ø110/110/110 mm ProAqua Budmat

91,46 zł z VAT /szt.
| Rozmiar | Ø 110/110/110 mm |
|---|---|
| Kolor | Ceglasty RAL 8004 |
| Powłoka | PVC |
| Rozmiar Systemu | |
| Systemy rynnowe | Proaqua |
| Gwarnacja | 10 lat |
Trójnik rury spustowej Ø110/110/110 mm ProAqua Budmat

91,46 zł z VAT /szt.
| Rozmiar | Ø 110/110/110 mm |
|---|---|
| Kolor | Czarny RAL 9005 |
| Powłoka | PVC |
| Rozmiar Systemu | |
| Systemy rynnowe | Proaqua |
| Gwarnacja | 10 lat |
Trójnik rury spustowej Ø110/110/110 mm ProAqua Budmat

91,46 zł z VAT /szt.
| Rozmiar | Ø 110/110/110 mm |
|---|---|
| Kolor | Ciemnobrązowy RAL 8019 |
| Powłoka | PVC |
| Rozmiar Systemu | |
| Systemy rynnowe | Proaqua |
| Gwarnacja | 10 lat |
Trójnik rury spustowej Ø110/110/110 mm ProAqua Budmat

91,46 zł z VAT /szt.
| Rozmiar | Ø 110/110/110 mm |
|---|---|
| Kolor | Biały RAL 9010 |
| Powłoka | PVC |
| Rozmiar Systemu | |
| Systemy rynnowe | Proaqua |
| Gwarnacja | 10 lat |


















