Szwedzka stal GreenCoat RWS
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Denko (zaślepka) rynny 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

33,79 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Denko (zaślepka) |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø125, Antracyt 036

12,83 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Antracyt 036 |
| Rozmiar Systemu | Ø 125/90 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø125, Brązowy 384

12,83 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Brązowy 384 |
| Rozmiar Systemu | Ø 125/90 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø125, Ciemnobrązowy 387

12,83 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Ciemnobrązowy 387 |
| Rozmiar Systemu | Ø 125/90 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø125, Czarny 015

12,83 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Czarny 015 |
| Rozmiar Systemu | Ø 125/90 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø135, Antracyt 036

13,68 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Antracyt 036 |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/90 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø135, Brązowy 384

13,68 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Brązowy 384 |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/90 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø135, Ciemnobrązowy 387

13,68 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Ciemnobrązowy 387 |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/90 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø135, Czarny 015

13,68 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Czarny 015 |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/90 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø150, Antracyt 036

14,39 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Antracyt 036 |
| Rozmiar Systemu | Ø 150/110 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø150, Brązowy 384

14,39 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Brązowy 384 |
| Rozmiar Systemu | Ø 150/110 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø150, Ciemnobrązowy 387

14,39 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Ciemnobrązowy 387 |
| Rozmiar Systemu | Ø 150/110 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Denko rynny Budmat Flamingo Ø150, Czarny 015

14,39 zł z VAT /szt.
| Systemy rynnowe | Flamingo |
|---|---|
| Kolor | Czarny 015 |
| Rozmiar Systemu | Ø 150/110 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Hak doczołowy 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

15,74 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Hak doczołowy |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Hak doczołowy z płaskownika 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

21,03 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Hak doczołowy |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |


















