Profile sufitowe UD27
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Profile sufitowe UD-27 0,45mm 2,6MB

3,75 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 × 2,7 × 2,7 cm |
| Rodzaj | UD27 |
| Grubość | 0.45 mm |
| Długość | 2600 mm |
Profile sufitowe UD-27 0,45mm 3MB

4,33 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 2,7 × 2,7 cm |
| Rodzaj | UD27 |
| Grubość | 0.45 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile sufitowe UD-27 0,45mm 4MB

5,77 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 2,7 × 2,7 cm |
| Rodzaj | UD27 |
| Grubość | 0.45 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile sufitowe UD-27 0,5mm 2,6MB

4,05 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 × 2,7 × 2,7 cm |
| Rodzaj | UD27 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 2600 mm |
Profile sufitowe UD-27 0,5mm 3MB

4,67 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 2,7 × 2,7 cm |
| Rodzaj | UD27 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile sufitowe UD-27 0,5mm 4MB

6,23 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 2,7 × 2,7 cm |
| Rodzaj | UD27 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 27 mm |
Profile sufitowe UD-27 0,6mm 2,6MB

5,96 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 × 2,7 × 2,7 cm |
| Rodzaj | UD27 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 2600 mm |
Profile sufitowe UD-27 0,6mm 3MB

6,88 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 2,7 × 2,7 cm |
| Rodzaj | UD27 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile sufitowe UD-27 0,6mm 4MB

9,18 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 2,7 × 2,7 cm |
| Rodzaj | UD27 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |












