Profile sufitowe CD60
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!

| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 6 × 2,7 cm |
| Rodzaj | CD60 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 3000 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 27 mm |

| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 6 × 2,7 cm |
| Rodzaj | CD60 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 27 mm |

| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 6 × 2,7 cm |
| Rodzaj | CD60 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 3000 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 27 mm |

| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 6 × 2,7 cm |
| Rodzaj | CD60 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 27 mm |
Dachy modułowe
Systemy rynnowe
System ogrodzeń
Profile i akcesoria
MocowaniaNie masz jeszcze konta?
Utwórz konto