Kształtowniki ścienne
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Profile ścienne CW-100 0,5 mm 3MB

13,48 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 10 × 5 cm |
| Rodzaj | CW100 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile ścienne CW-100 0,5 mm 4MB

17,97 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 10 × 5 cm |
| Rodzaj | CW100 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-100 0,6 mm 3MB

18,74 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 10 × 5 cm |
| Rodzaj | CW100 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile ścienne CW-100 0,6 mm 4MB

24,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 10 × 5 cm |
| Rodzaj | CW100 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-50 0,5 mm 3MB

10,82 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 5 × 5 cm |
| Rodzaj | CW50 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile ścienne CW-50 0,5 mm 4MB

14,43 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 5 cm |
| Rodzaj | CW50 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-50 0,6 mm 3MB

13,72 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 5 × 5 cm |
| Rodzaj | CW50 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile ścienne CW-50 0,6 mm 4MB

18,30 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 5 cm |
| Rodzaj | CW50 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-75 0,5 mm 3MB

12,20 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 7 × 5 cm |
| Rodzaj | CW75 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile ścienne CW-75 0,5 mm 4MB

16,26 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 7 × 5 cm |
| Rodzaj | CW75 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-75 0,6 mm 3MB

16,48 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 7 × 5 cm |
| Rodzaj | CW75 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile ścienne CW-75 0,6 mm 4MB

21,97 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 7 × 5 cm |
| Rodzaj | CW75 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne UW-100 0,5 mm 3MB

11,75 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 10 × 4 cm |
| Rodzaj | UW100 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profile ścienne UW-100 0,5 mm 4MB

15,67 zł z VAT /szt.
| Waga | 2,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 10 × 4 cm |
| Rodzaj | UW100 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne UW-100 0,6 mm 4MB

21,64 zł z VAT /szt.
| Waga | 2,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 10 × 4 cm |
| Rodzaj | UW100 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |












