Profile ościeżnicowe UA75
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Profil ościeżnicowy UA 75 1,8 mm 3,5MB

47,12 zł z VAT /szt.
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 7,5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 75 1,8 mm 3MB

40,39 zł z VAT /szt.
| Waga | 6,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 75 1,8 mm 4MB

53,85 zł z VAT /szt.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 7,5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 75 2,0 mm 3,5MB

56,25 zł z VAT /szt.
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 7,5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 75 2,0 mm 3MB

48,21 zł z VAT /szt.
| Waga | 6,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 75 2,0 mm 4MB

64,28 zł z VAT /szt.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 7,5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 4000 mm |












