Profile ościeżnicowe UA50
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Profil ościeżnicowy UA 50 1,8 mm 3,5MB

39,72 zł z VAT /szt.
| Waga | 6,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 50 1,8 mm 3MB

34,04 zł z VAT /szt.
| Waga | 5,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 50 1,8 mm 4MB

45,39 zł z VAT /szt.
| Waga | 7,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 50 2,0 mm 3,5MB

46,78 zł z VAT /szt.
| Waga | 6,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 50 2,0 mm 3MB

40,09 zł z VAT /szt.
| Waga | 5,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 50 2,0 mm 4MB

53,46 zł z VAT /szt.
| Waga | 7,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 4000 mm |












