Profile ościeżnicowe UA100
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Profil ościeżnicowy UA 100 1,8 mm 3,5MB

57,11 zł z VAT /szt.
| Waga | 5,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 100 1,8 mm 3MB

48,95 zł z VAT /szt.
| Waga | 5,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 100 1,8 mm 4MB

65,27 zł z VAT /szt.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 100 2 mm 3,5MB

65,83 zł z VAT /szt.
| Waga | 5,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 100 2 mm 3MB

56,43 zł z VAT /szt.
| Waga | 5,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 3000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 100 2 mm 4MB

75,24 zł z VAT /szt.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 4000 mm |












