Wieszaki ES do profili
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Wieszak ES płaski do profili CD 60×125 mm Budmat (100 szt.)

45,00 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Rozmiar | 60/125 mm |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |
Wieszak ES płaski do profili CD 60×150 mm Budmat (100 szt.)

72,50 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Rozmiar | 60/150 mm |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |
Wieszak ES płaski do profili CD 60×175 mm Budmat (100 szt.)

79,00 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Rozmiar | 60/175 mm |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |
Wieszak ES płaski do profili CD 60×200 mm Budmat (100 szt.)

99,00 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Rozmiar | 60/200 mm |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |
Wieszak ES płaski do profili CD 60×225 mm Budmat (100 szt.)

119,00 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Rozmiar | 60/225 mm |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |
Wieszak ES płaski do profili CD 60×250 mm Budmat (100 szt.)

129,00 zł z VAT /szt.
| Waga | 8,7 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Rozmiar | 60/250 mm |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |
Wieszak ES płaski do profili CD 60×75 mm Budmat (100 szt.)

29,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Rozmiar | 60/75 mm |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |












