Akcesoria do GK
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Łącznik dwustronny krab Budmat do profili CD60, 50 szt.

179,00 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 50 szt. |
Łącznik krzyżowy do profili CD 60 GK Budmat (100 szt.)

43,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |
Łącznik poprzeczny jednostronny do profili CD GK 60 Budmat (60 szt.)

32,90 zł z VAT /szt.
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Opakowanie | 60 szt. |
Łącznik wzdłużny Budmat do profili CD60 GK, 50 szt.

19,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Opakowanie | 50 szt. |
Pręt mocujący z oczkiem L 1000 mm Budmat (50 szt.)

51,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Długość | 1000 mm |
| Opakowanie | 50 szt. |
Pręt mocujący z oczkiem L 125 mm Budmat (50 szt.)

9,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Długość | 125 mm |
| Opakowanie | 50 szt. |
Pręt mocujący z oczkiem L 1250 mm Budmat (50 szt.)

64,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Długość | 1250 mm |
| Opakowanie | 50 szt. |
Pręt mocujący z oczkiem L 1500 mm Budmat (50 szt.)

75,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Długość | 1500 mm |
| Opakowanie | 50 szt. |
Pręt mocujący z oczkiem L 250 mm Budmat (50 szt.)

14,90 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Długość | 250 mm |
| Opakowanie | 50 szt. |
Pręt mocujący z oczkiem L 500 mm Budmat (50 szt.)

26,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Długość | 500 mm |
| Opakowanie | 50 szt. |
Pręt mocujący z oczkiem L 750 mm Budmat (50 szt.)

42,90 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Opakowanie | 50 szt. |
Wieszak ES płaski do profili CD 60×125 mm Budmat (100 szt.)

45,00 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Rozmiar | 60/125 mm |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |
Wieszak ES płaski do profili CD 60×150 mm Budmat (100 szt.)

72,50 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana |
| Rozmiar | 60/150 mm |
| Grubość | 0.8 mm |
| Opakowanie | 100 szt. |












