Budownictwo
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Kątownik płytkowy 110×140 mm D-KF-1114 Koelner

10,57 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Płytka perforowana |
| Szerokość | 110 mm |
| Długość | 140 mm |
| Grubość | 2 mm |
Płytka perforowana 100×120 mm D-PP-1012 Koelner

8,57 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Płytka perforowana |
| Szerokość | 100 mm |
| Długość | 120 mm |
| Grubość | 2 mm |
Płytka perforowana 100×160 mm D-PP-1016 Koelner

13,30 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 12 cm |
| Rodzaj | Płytka perforowana |
| Szerokość | 100 mm |
| Długość | 160 mm |
| Grubość | 2 mm |
Płytka perforowana 100×240 mm D-PP-1024 Koelner

8,36 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 12 cm |
| Rodzaj | Płytka perforowana |
| Szerokość | 100 mm |
| Długość | 240 mm |
| Grubość | 2 mm |
Płytka perforowana 100×300 mm D-PP-1030 Koelner

10,71 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Płytka perforowana |
| Szerokość | 100 mm |
| Długość | 300 mm |
| Grubość | 2 mm |
Płytka perforowana 120×240 mm D-PP-1224 Koelner

10,49 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 12 cm |
| Rodzaj | Płytka perforowana |
| Szerokość | 120 mm |
| Długość | 240 mm |
| Grubość | 2 mm |
Płytka perforowana 120×300 mm D-PP-1230 Koelner

7,01 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 12 cm |
| Rodzaj | Płytka perforowana |
| Szerokość | 120 mm |
| Długość | 300 mm |
| Grubość | 2 mm |













