50 lat
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Denko (zaślepka) rynny 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

33,79 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Denko (zaślepka) |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Hak doczołowy 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

15,74 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Hak doczołowy |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Hak doczołowy z płaskownika 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

21,03 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Hak doczołowy |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Hak dokrokwiowy z płaskownika L210 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

18,50 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Hak dokrokwiowy |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Hak ukryty doczołowy 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

26,87 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Hak ukryty doczołowy |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Hak ukryty dokrokwiowy L210 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

32,73 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Hak dokrokwiowy |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Kolanko (60°) 80 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

46,43 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Kolanko |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Łącznik rynny z klamrą 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

33,07 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Łącznik rynny |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Lej spustowy (sztucer) 135/80 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

49,79 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Lej spustowy (sztucer) |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Narożnik uniwersalny (90°) 135 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

124,79 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Narożnik |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Obejma rury spustowej z płaskownika 80 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

22,95 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Obejmy |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa 1 m Ø80 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

50,76 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Rury spustowe |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa 3 m Ø80 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

144,49 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Rury spustowe |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Rynna 3m Budmat Flamingo iQ Ø135 mm, Antracyt 036

124,74 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Rynny |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |
Złączka rury spustowej (mufa) 80 mm Flamingo iQ, Antracyt 036

50,97 zł z VAT /szt.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Systemy rynnowe | Flamingo IQ |
| Rodzaj | Złączka rury spustowej |
| Rozmiar Systemu | Ø 135/80 |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Gwarnacja | 50 lat |
| Producent | Budmat |












