35 mm
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat D-MATT PLUS, Antracyt RAL 7016

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | D-MATT Plus |
| Kolor | Antracyt RAL 7016 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat D-MATT PLUS, Brązowy RAL 8017

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | D-MATT Plus |
| Kolor | Brązowy RAL 8017 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat D-MATT PLUS, Ceglasty RAL 8004

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | D-MATT Plus |
| Kolor | Ceglasty RAL 8004 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat D-MATT PLUS, Czarny RAL 9005

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | D-MATT Plus |
| Kolor | Czarny RAL 9005 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat D-MATT PLUS, Grafit RAL 7024

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | D-MATT Plus |
| Kolor | Grafit RAL 7024 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat X-MATT, Brązowy 384

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | X-MATT |
| Kolor | Brązowy 384 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat X-MATT, Ceglasty 742

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | X-MATT |
| Kolor | Ceglasty 742 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat X-MATT, Czarny 015

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | X-MATT |
| Kolor | Czarny 015 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat X-MATT, Grafit 455

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | X-MATT |
| Kolor | Grafit 455 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |
Zakończenie płaskie gąsiora ZP-FLAT Budmat X-MATT, Wiśniowy 757

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,5 × 27,2 × 3,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Powłoka | X-MATT |
| Kolor | Wiśniowy 757 |
| Rodzaj | Zakończenie gąsiora GSM-FLAT |
| Grubość blachy | 0,5 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Szerokość | 272 mm |
| Głębokość | 35 mm |






















