4000 mm
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Profil ościeżnicowy UA 100 1,8 mm 4MB

65,27 zł z VAT /szt.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 100 2 mm 4MB

75,24 zł z VAT /szt.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 50 1,8 mm 4MB

45,39 zł z VAT /szt.
| Waga | 7,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 50 2,0 mm 4MB

53,46 zł z VAT /szt.
| Waga | 7,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 75 1,8 mm 4MB

53,85 zł z VAT /szt.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 7,5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profil ościeżnicowy UA 75 2,0 mm 4MB

64,28 zł z VAT /szt.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 7,5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-100 0,5 mm 4MB

17,97 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 10 × 5 cm |
| Rodzaj | CW100 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-100 0,6 mm 4MB

24,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 10 × 5 cm |
| Rodzaj | CW100 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-50 0,5 mm 4MB

14,43 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 5 cm |
| Rodzaj | CW50 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-50 0,6 mm 4MB

18,30 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 5 cm |
| Rodzaj | CW50 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-75 0,5 mm 4MB

16,26 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 7 × 5 cm |
| Rodzaj | CW75 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne CW-75 0,6 mm 4MB

21,97 zł z VAT /szt.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 7 × 5 cm |
| Rodzaj | CW75 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne UW-100 0,5 mm 4MB

15,67 zł z VAT /szt.
| Waga | 2,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 10 × 4 cm |
| Rodzaj | UW100 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne UW-100 0,6 mm 4MB

21,64 zł z VAT /szt.
| Waga | 2,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 10 × 4 cm |
| Rodzaj | UW100 |
| Grubość | 0.6 mm |
| Długość | 4000 mm |
Profile ścienne UW-50 0,5 mm 4MB

10,82 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW50 |
| Grubość | 0.5 mm |
| Długość | 4000 mm |


















