3500 mm
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Profil ościeżnicowy UA 100 1,8 mm 3,5MB

57,11 zł z VAT /szt.
| Waga | 5,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 100 2 mm 3,5MB

65,83 zł z VAT /szt.
| Waga | 5,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA100 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 50 1,8 mm 3,5MB

39,72 zł z VAT /szt.
| Waga | 6,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 50 2,0 mm 3,5MB

46,78 zł z VAT /szt.
| Waga | 6,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 5 × 4 cm |
| Rodzaj | UA50 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 75 1,8 mm 3,5MB

47,12 zł z VAT /szt.
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 7,5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 1.8 mm |
| Długość | 3500 mm |
Profil ościeżnicowy UA 75 2,0 mm 3,5MB

56,25 zł z VAT /szt.
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 × 7,5 × 4 cm |
| Rodzaj | UW75 |
| Grubość | 2 mm |
| Długość | 3500 mm |












