25 metrów
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Taśma |
| Taśma | Łączenie membran |
| Długość | 25 metrów |
| Szerokość | 20 mm |
| Zastosowanie | Łączenie membran, Naprawa uszkodzeń |

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Taśma |
| Taśma | Łączenie membran |
| Długość | 25 metrów |
| Szerokość | 50 mm |
| Zastosowanie | Łączenie membran, Naprawa uszkodzeń |

| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Taśma |
| Taśma | Reparacyjna |
| Długość | 25 metrów |
| Szerokość | 50 mm |
| Zastosowanie | Naprawa uszkodzeń |
Dachy modułowe
Systemy rynnowe
System ogrodzeń
Profile i akcesoria
MocowaniaNie masz jeszcze konta?
Utwórz konto