1000 mm
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Pręt mocujący z oczkiem L 1000 mm Budmat (50 szt.)

51,99 zł z VAT /szt.
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Producent | Budmat |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Długość | 1000 mm |
| Opakowanie | 50 szt. |
Rura spustowa Ø100 mm Budmat Flamingo 1m, Antracyt 036

41,48 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Antracyt 036 |
| Rozmiar Systemu | Ø 150/110 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa Ø100 mm Budmat Flamingo 1m, Antracyt metaliczny 044

41,48 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Antracyt metaliczny 044 |
| Rozmiar Systemu | Ø 150/110 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa Ø100 mm Budmat Flamingo 1m, Brązowy 384

41,48 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Brązowy 384 |
| Rozmiar Systemu | Ø 150/110 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa Ø100 mm Budmat Flamingo 1m, Ciemnobrązowy 387

41,48 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Ciemnobrązowy 387 |
| Rozmiar Systemu | Ø 150/110 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa Ø100 mm Budmat Flamingo 1m, Czarny 015

41,48 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Czarny 015 |
| Rozmiar Systemu | Ø 150/110 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa Ø90 mm Budmat Flamingo 1m, Antracyt 036

31,53 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Antracyt 036 |
| Rozmiar Systemu | Ø 125/90 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa Ø90 mm Budmat Flamingo 1m, Antracyt metaliczny 044

31,53 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Antracyt metaliczny 044 |
| Rozmiar Systemu | Ø 125/90 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa Ø90 mm Budmat Flamingo 1m, Brązowy 384

31,53 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Brązowy 384 |
| Rozmiar Systemu | Ø 125/90 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa Ø90 mm Budmat Flamingo 1m, Ciemnobrązowy 387

31,53 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Ciemnobrązowy 387 |
| Rozmiar Systemu | Ø 125/90 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |
Rura spustowa Ø90 mm Budmat Flamingo 1m, Czarny 015

31,53 zł z VAT /szt.
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Systemy rynnowe | Flamingo |
| Kolor | Czarny 015 |
| Rozmiar Systemu | Ø 125/90 |
| Długość | 1000 mm |
| Materiał | Szwedzka stal GreenCoat RWS |
| Producent | Budmat |

















