100 mb
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Cena
Producent
Rodzaj
100MB Kompletne ogrodzenie panelowe 3D z panelem 123×250 cm, drut fi 4 mm, oczko 200×50 mm, Antracyt 7016

| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 × 123 cm |
| Producent | Budmat |
| Rodzaj | Ogrodzenie |
| Kolor | Antracyt RAL 7016 |
| Długość | 100 mb |
| Słupek | 200 cm, 60×40 mm, gr. 1,2 mm |
| Wysokość panela 3D | 123 cm |
| Powłoka | Cynkowana i malowana proszkowo |
| Średnica drutu | fi 4 mm |
| Rozmiar oczka | 200 x 50 mm |
100MB Kompletne ogrodzenie panelowe 3D z panelem 123×250 cm, drut fi 4 mm, oczko 200×50 mm, Czarny 9005

| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 × 123 cm |
| Producent | Budmat |
| Rodzaj | Ogrodzenie |
| Kolor | Czarny RAL 9005 |
| Długość | 100 mb |
| Słupek | 200 cm, 60×40 mm, gr. 1,2 mm |
| Wysokość panela 3D | 123 cm |
| Powłoka | Cynkowana i malowana proszkowo |
| Średnica drutu | fi 4 mm |
| Rozmiar oczka | 200 x 50 mm |
100MB Kompletne ogrodzenie panelowe 3D z panelem 153×250 cm, drut fi 4 mm, oczko 200×50 mm, Antracyt 7016

| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 × 153 cm |
| Producent | Budmat |
| Rodzaj | Ogrodzenie |
| Kolor | Antracyt RAL 7016 |
| Długość | 100 mb |
| Słupek | 230 cm, 60×40 mm, gr. 1,2 mm |
| Powłoka | Cynkowana i malowana proszkowo |
| Wysokość panela 3D | 153 cm |
| Średnica drutu | fi 4 mm |
| Rozmiar oczka | 200 x 50 mm |
100MB Kompletne ogrodzenie panelowe 3D z panelem 153×250 cm, drut fi 4 mm, oczko 200×50 mm, Czarny 9005

| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 × 153 cm |
| Producent | Budmat |
| Rodzaj | Ogrodzenie |
| Kolor | Czarny RAL 9005 |
| Długość | 100 mb |
| Słupek | 230 cm, 60×40 mm, gr. 1,2 mm |
| Powłoka | Cynkowana i malowana proszkowo |
| Wysokość panela 3D | 153 cm |
| Średnica drutu | fi 4 mm |
| Rozmiar oczka | 200 x 50 mm |














