10 mb
Bogaty wybór kolekcji i powłok to swoboda wyboru i dopasowania do architektury domu i otoczenia a przede wszystkim własnych upodobań. Po prostu tak jak chcesz!
Paczka z Twoim ogrodzeniem
Cena
Producent
Rodzaj
10MB Kompletne ogrodzenie przęsłowe Variante 100 10×200 cm, 9 paneli, Antracyt 7016

| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 21,5 × 16,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Rodzaj | Ogrodzenie, Przęsła ogrodzeniowe |
| Kolor | Antracyt RAL 7016 |
| Długość | 10 mb |
| Ilość | 5 szt. |
10MB Kompletne ogrodzenie przęsłowe Variante 100 10×200 cm, 9 paneli, Czarny 9005

| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 21,5 × 16,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Rodzaj | Ogrodzenie, Przęsła ogrodzeniowe |
| Kolor | Czarny RAL 9005 |
| Długość | 10 mb |
| Ilość | 5 szt. |
10MB Kompletne ogrodzenie przęsłowe Variante 150 15×200 cm, 7 paneli, Antracyt 7016

| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 21,5 × 16,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Przęsło | Variante 150 |
| Rodzaj | Ogrodzenie, Przęsła ogrodzeniowe |
| Kolor | Antracyt RAL 7016 |
| Długość | 10 mb |
| Ilość | 5 szt. |
10MB Kompletne ogrodzenie przęsłowe Variante 150 15×200 cm, 7 paneli, Czarny 9005

| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 21,5 × 16,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Przęsło | Variante 150 |
| Rodzaj | Ogrodzenie, Przęsła ogrodzeniowe |
| Kolor | Czarny RAL 9005 |
| Długość | 10 mb |
| Ilość | 5 szt. |
10MB Kompletne ogrodzenie przęsłowe Variante 200 20×200 cm, 5 paneli, Antracyt 7016

| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 21,5 × 16,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Przęsło | Variante 200 |
| Rodzaj | Ogrodzenie, Przęsła ogrodzeniowe |
| Kolor | Antracyt RAL 7016 |
| Długość | 10 mb |
| Ilość | 5 szt. |
10MB Kompletne ogrodzenie przęsłowe Variante 200 20×200 cm, 5 paneli, Czarny 9005

| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 21,5 × 16,5 cm |
| Producent | Budmat |
| Przęsło | Variante 200 |
| Rodzaj | Ogrodzenie, Przęsła ogrodzeniowe |
| Kolor | Czarny RAL 9005 |
| Długość | 10 mb |
| Ilość | 5 szt. |














